Fitness

HIIT/TABATA - to zorganizowane zajęcia o charakterze intensywnych interwałowych  systemów, które poprawia wydolność organizmu oraz wzmacnia i ujędrnia ciało. Przyjdź i przekonaj się jak skuteczny jest ten trening!

» Dla kogo: Na każdym poziomie zaawansowania (trening o dużej intensywności)
» Forma: zajęcia sportowe
» Termin: poniedziałki, czwartki - 19:15

 

TRX - intensywne zajęcia z zastosowaniem specjalnego systemu podwieszanego, o charakterze treningu funkcjonalnego. Do ćwiczeń wykorzystujemy opór własnego ciała oraz wspomniane specjalne taśmy, dzięki którym pracujemy nad  swoją siłą, wytrzymałością, mobilnością oraz równowagą. Dodatkowo trening TRX wymusza  pracę  kilku grup mięśniowych jednocześnie w tym mięśni głębokich odpowiadających za prawidłową postawę i stabilizację sylwetki. TRX polecany jest każdemu, niezależnie od stopnia jego wytrenowania.Poziom trudności ćwiczeń można z łatwością kontrolować poprzez zmianę kąta nachylenia ciała względem podłoża oraz dostosowaniem intensywności pracy.

» Dla kogo: Na każdym poziomie zaawansowania  (trening o średniej intensywności)
» Forma: zajęcia sportowe
» Termin: wtorki 19:00

 Full Body Workout-
Jest to trening siłowo-wytrzymałościowy mający na celu wzmocnienie mięśni całego ciała - brzucha,ramion, nóg oraz w dużym stopniu pośladków. Ogólnej poprawie samopoczucia i kondycji.

» Dla kogo: Na każdym poziomie zaawansowania (trening o średniej intensywności)
» Forma: zajęcia sportowe
» Termin: środa 20:00

 

Tabata/Mobility-Jest to godzinny trening interwałowy połączony z mobility poprawiającym elastyczność i mobilność. Tabata/Mobility poprawia elastyczność mięśni, zwieksza zakresy ruchów, podkręca metabolizm, podnosi wydolność tlenową i beztlenową, zwiększa beztłuszczową masę mięśniową.

» Dla kogo: Na każdym poziomie zaawansowania ( trening o średniej intensywności)
»Forma: Zajęcia sportowe 
» Termin: Piątek 20:00


Trening obwodowy  -  Trening obwodowy to trening ogólnorozwojowy, który łączy ćwiczeńia o charakterze siłowym oraz cardio. Ćwiczenia wykonuje się w tzw obwodach jedno po drugim składających się z różnych ćwiczeń. Po skończeniu całości obwód jest powtarzany. W treningu dobierane są ćwiczenia angażujące różne partie mięśniowe.

» Dla kogo : Na każdym poziomie zaawansowania (trening o średniej intensywności)
» Forma: Zajęcia sportowe
» Termin: Sobota 9:00

 

BPU ( Brzuch -Pośladki-Uda)- Trening, który koncentruje się na tych właśnie partiach ciała. Jego celem jest wzmocnienie, wysmuklenie i wymodelowanie sylwetki.

 

» Dla kogo : Na każdym poziomie zaawansowania (trening o średniej intensywności)
» Forma: Zajęcia sportowe
» Termin:Piątek 19:00

 

 

Morning Power - to siłowo wydolnościowy trening połączony z treningiem mięśni posturalnych "core".

 

» Dla kogo : Na każdym poziomie zaawansowania (trening o średniej intensywności)
» Forma: Zajęcia sportowe
» Termin: Poniedziałki, Piątki 8:00

 

 

Tabata/Cardio- Trening interwałowy o zmiennych intensywnościach, bazujący na ćwiczeniach wydolnościowo wytrzymałościowych.

 

» Dla kogo : Na każdym poziomie zaawansowania (trening o średniej intensywności)
» Forma: Zajęcia sportowe
» Termin: Wtorek 18:00

 

 

Squash Park Wieliczka zastrzega sobie prawo do odwołania zajęć grupowych, jeśli liczba zapisanych uczestników jest mniejsza niż trzy (squash) lub pięć (fitness). Ewentualnego wypisania się z zajęć należy dokonać na co najmniej 8h przed planowanymi zajęciami, w innym wypadku trzeba będzie uiścić należność za wstęp na zajęcia. 


W celu rezerwacji miejsca na konkretne zajęcia oraz uzyskania większej ilości informacji, prosimy
o kontakt z recepcją klubu pod nr tel. 535-55-28-55 za pośrednictwem aplikacji mobilnej lub mailowo: recepcja@squashparkwieliczka.pl

 

 

Newsletter

Copyrights Squash Park Wieliczka 2015
Created by OPENFORM
?> ?>