Aktualności

22.08.2023 |

Witaj szkoło !

Witaj szkoło !
W dniach 1-3 września 2023 zapraszamy Was do Squash Park Wieliczka, gdzie czeka na Was wyjątkowa okazja! Przy okazaniu ważnej legitymacji szkolnej otrzymacie aż 30% zniżki na korzystanie z kortu squashowego. Pamiętajcie, że promocja obowiązuje tylko przy użyciu jednej legitymacji na jeden kort. To idealna okazja, by spędzić aktywnie końcówkę wakacji i cieszyć się grą w doskonałym stylu. Nie przegapcie tej okazji i wpadajcie do nas w te dni. Do zobaczenia na kortach! 
1. Promocja "Kort z Rabatem -30%" dotyczy klientów Klubu Squash Park Wieliczka posiadających ważną legitymację szkolną.
2. W celu skorzystania z promocji, klient musi okazać ważną legitymację szkolną recepcji Klubu przed rozpoczęciem gry na korcie.
3. Promocja obejmuje zniżkę w wysokości 30% od standardowej ceny wynajmu kortu.
4. Legitymacja szkolna musi być oryginalna, ważna i zawierać czytelne dane identyfikacyjne klienta.
5. Legitymację szkolną musi okazać osobiście uczeń, któremu ona przysługuje. Nie akceptujemy legitymacji pokazywanych przez rodziców, opiekunów lub inne osoby.
6. Dzieci do lat 12 mogą przebywać na terenie Klubu tylko pod opieką i na odpowiedzialność swoich rodziców lub pełnoletnich opiekunów, będących klientami Klubu. Osoby poniżej 18 roku życia mogą korzystać z kortów za pisemną zgodą opiekuna. Dzieci zobowiązane są do przestrzegania wszystkich zasad dotyczących pełnoletnich klientów Klubu.
 
* Rabat nie nalicza się z weekendowa promocją 

Newsletter

Copyrights Squash Park Wieliczka 2015
Created by OPENFORM
?> ?>