Nasi trenerzy

Mikołaj Krzyżaniak

Mikołaj Krzyżaniak

tel. 505147665

Mikołaj Krzyżaniak – na co dzień poważny pan prawnik, piszący obecnie pracę doktorską o tematyce karnej. W wolnych chwilach żyje squashem - swoimi treningami, prowadzeniem zajęć oraz udziałem w turniejach.

Ze sportem związany od dziecka, z pracą instruktora od 16. roku życia. Początkowo jego głównym zainteresowaniem było narciarstwo alpejskie, następnie przyszła kolej na squasha, który w ciągu dwóch lat totalnie go pochłonął. Swoją sportową pasję pogłębiał studiując Psychologię Sportu na krakowskim UJ. Wiedzę zdobytą podczas studiów oraz kursu WSF L1 łączy z nowatorskim programem nauczania opartym o tzw. PDA (percepcja-decyzja-akcja), co daje na korcie mieszankę iście wybuchową. W trakcie lekcji jest zaangażowany i uważny, zawsze skupiony na celu jaki chce osiągnąć klient – niezależnie czy jest to nauka gry w squasha, czy po prostu chęć zmęczenia się i odreagowania stresu.
Uśmiechnięty, pozytywnie nastawiony, życzliwy i zawsze chętny do pomocy. Mikołaj daje z siebie na korcie 200% - a to wszystko po to, żebyście wychodzili z zajęć z pełną satysfakcją i dobrym samopoczuciem.

Chętnie zagra też jako sparing partner :)
Dla chętnych Mikołaj oferuje, w ramach zajęć czy zawodów, nagrywanie treningu lub meczu na kamerze sportowej.

Newsletter

Copyrights Squash Park Wieliczka 2015
Created by OPENFORM