Aktualności

30.06.2018 |

Summer Drink Games!

Summer Drink Games!
6 Lipca w Squash Park Wieliczka ruszają nowe letnie rozgrywki. 

Zasady rozgrywek: 
1. Gracze prowadzą rozgrywki w dwóch grupach: Mohito i Kamikadze. Grupa Mohito odpowiada poziomem dotychczasowym grupom III i IV Ligi Open. Nowi gracze proszeni są na przychodzenie właśnie na rozgrywki tej grupy (chyba, że ustalą inaczej z trenerem Sławkiem Połeciem). Grupa Kamikadze odpowiada poziomem dotychczasowej grupie I i II. 
2. Mecze rozgrywane są każdy z każdym w obrębie grupy a o ilości setów w meczach decyduje Prowadzący po określeniu ostatecznej ilości graczy w danym dniu. 
3. O miejscu w grupie decyduje ilość wygranych setów. Liczba osób, które uczestniczą w rozgrywkach w danym dniu, w swojej grupie decyduje o ilości zdobytych punktów. Np. jeśli w grupie Kamikadze gra 8 osób w danym dniu, wtedy maksymalna liczba pkt do zdobycia wynosi 8, kolejna osoba dostanie 7pkt itd. 
4. Do punktacji rozgrywek wliczane są punkty za mecze indywidualne. Mecze indywidualne mogą odbywać się w obrębie danej grupy z każdym zawodnikiem raz w miesiącu. Zawodnicy rozgrywają mecz w dowolnym terminie ustalanym przez nich samych. Każdy mecz indywidualny rozgrywamy systemem Best of five, czyli do 3 wygranych setów. Wyzwany zawodnik nie powinien odmówić rozegrania meczu, chyba, że jest kontuzjowany. Nie stawienie się na mecz jest równoznaczne z oddaniem meczu walkowerem. Zawodnik, który jest obecny otrzymuje 4 pkt. Przed meczem zawodnicy powinni zgłosić się na recepcji, a po skończonym meczu zapisać wynik.
  Punktacja
 
Za każdy wygrany mecz stosunkiem 3: 0 otrzymujemy 4 pkt.
3: 1 otrzymujemy 3 pkt.
3: 2 otrzymujemy 2 pkt.
                                                    Za każdy przegrany mecz otrzymujemy 1 pkt.

5. Rozgrywki trwają od 7.07 do 31.08 i wtedy też wyłonieni zostaną zwycięzcy grup. 

   Na zakończenie, już dziś zapraszamy na imprezę wieńczącą Summer Drink Games - oczywiście z drinkami!
Newsletter

Copyrights Squash Park Wieliczka 2015
Created by OPENFORM